Zuzka

Studio_Eli_Zuzka

Zuzka Králová

certifikovaná lektorka hatha jógy

ve studiu vede: lekce jemné jógy a jin jógy

Není to tak dlouho, co jsem navštívila svou úplně první lekci jógy. Většinu času jsem strávila v pozici dítěte a modlila se, aby se na mě nikdo nedíval. Myslela jsem, že pro mě jóga není, nebyla jsem dost ohebná a dlouhé výdrže mě nebavily. Všimla jsem si ale, že po lekci jógy se ve svém těle cítím úplně jinak. Hrudník byl krásně otevřený a mně se skvěle dýchalo, záda byla rovnější, zatuhlý krk se uvolnil… měla jsem pocit, jako bych strávila víkend v lázních. A tak jsem šla na další lekci a na další… a začala jsem pozorovat i změny ve své mysli. Najednou jsem byla klidnější a vyrovnanější. Zkrátka jsem zjistila, že bez jógy už nemůžu být.

Na jaře 2016 jsem dokončila kurz Instruktora Hatha jógy a teď se snažím předávat své znalosti dál. Mým cílem je, aby se lidé ve svém těle cítili pohodlně, aby své tělo přijímali s láskou a respektovali ho. Věřím, že jóga dokáže vyřešit většinu psychických problémů, uklidnit a zároveň povzbudit. Vlije vám novou mízu do žil!

Jemná jóga

Lekce Jemné jógy pod mým vedením jsou klidné a vhodné úplně pro všechny. Čekají vás především základní ásány, rotace na uvolnění páteře a balanční pozice na procvičení koncentrace. Budeme pracovat s popruhy a bločky, aby bylo protahování intenzivnější a zajímavější. Každá lekce bude trochu jiná, takže se rozhodně nebudete nudit. Věřím, že budete odcházet s úsměvem.