Zdraví pro Vás

Už nějakou dobu hledáte místo, kam byste chodili pečovat o svou fyzickou, mentální i duševní stránku těla? Chcete se zbavit stresu, přebytečných kil a zdravotních problémů? Rádi byste nalezli místo, kde dostanete kvalitní služby a zároveň se zde budete cítit jako doma? Ale zatím jste nic neobjevili?

Máme pro Vás řešení.

Přijďte do našeho Studia Eli. Vytvořili jsme toto místo pro Vás, abychom se zde mohli scházet, prostřednictvím cvičení, masáží, terapií a poradenství podporovali zdraví a pociťovali radost, spokojenost a úsměv na rtu.

Vyberte si:

people-2562216__340

Chcete si posílit svaly, rozproudit tělo, zklidnit mysl a zároveň zažít příliv energie? Vyberte si ze široké nabídky cvičení (power jóga, pilates, hatha jóga, core&slim, jemná jóga, jóga pro zdravá záda, jin jóga, dynamický pilates, core trénink, ranní pilates) a zarezervujte si své místo na lekci..

massage-2717431__340

Bolí vás občas nebo často záda, hlava, celé tělo? Myslíte si, že se to nedá změnit? A jak často si dopřejte chvilku jen sami pro sebe a necháte se hýčkat na masáži?  Objednejte se na masáž a zažijte nezapomenutelný pocit uvolnění a úplného stavu relaxace ..

masaz

Chcete utišit bolest a pocítit úlevu během akutních o chronických obtíží pohybového aparátu? Máte přetížené svaly, zánětlivé stavy v těle  a nebo například problémy tenisového nebo golfového lokte ? Tak právě pro Vás je tu úžasná technika kineziotapingu. Použití kineziopásky na těle tiší bolest, uvolňuje svaly, klouby, obnovuje svalové disbalance, zvětšuje rozsah pohybů a s oučasně stimuluje lymfatický systém a tím snižuje otok měkkých tkání. Jednoduchá a tak účinná metoda je tu pro Vás ..

treatment-1327811__340

Máte osobní nebo jakékoli jiné starosti a nebo se nacházíte v těžké životní situaci ? Potýkáte se již dlouho a bez úspěchu se zdravotními problémy (fyzické, psychické, duševní a emocionální)? Máte dítě, kterému diagnostikovali poruchy CNS, ADD nebo autismus? Ošetření metamorfní technikou je úžasní léčivá cesta, která pomůže v každé těžké nebo komplikované životní chvíli. Metamorfní technika je vhodná pro všechny, takže neprodlužujte svoje nebo svých blízkých trápení a domluvte si setkání a ošetření ..

buddha-611561__340

Toužíte po harmonickém a příjemném prostoru, ve kterém se budete výborně cítit a v němž se Vám bude dobře bydlet? Harmonizováním prostoru podle principů Feng Shui můžeme zlepšit své zdraví, finanční stránku rodiny nebo firmy, vztahy na pracovišti nebo v rodině, stejně tak i zvýšit své sebevědomí a duševní pohodu. Domluvte si informativní schůzku ..

Nabízíme Vám tyto služby:

  • cvičení: power jóga, hatha jóga, jemná jóga, jóga pro zdravá záda, power jóga core, jóga pro začátečníky, jin jóga, challenge jóga, ranní jóga, pilates, dynamický pilates, pilates pro začátečníky a středně pokročilé, ranní pilates, core trénink
  • masáže: jemná relaxační masáž, uvolňující masáž, těhotenská masáž, masáž lávovými kameny, havajská masáž, ajurvédská masáž, masáž hlavy a obličeje, baňkování, rituál pěti elementů, masáž tibetskou miskou, čokoládová masáž, manuální lymfodrenáž, aromaterapeutická masáž
  • kineziotaping
  • metamorfní technika
  • fengh shui poradenství
  • nutriční terapie

Zároveň chceme podporovat i zdraví přírody a tak ve studiu postupně navyšujeme počet ekologických úklidových prostředků a velkoobjemových nádob na ně. Úžasná zpráva je i ta, že také desinfekční přípravky máme v bio kvalitě! :-)  Podporujeme zodpovědný přístup i k okolnímu světu a víme, že to má smysl.

Věříme, že tím můžeme inspirovat nejen naše klientky a klienty studia – že to jde – když zvládneme chod studia zabezpečit ekologickou cestou, tak i Vy doma to zvládnete taky.

/V současné chvíli pokukujeme po přídavném zařízení na radiátory, které zvýší efektivitu vytápění. Chceme, abyste se při masážích a cvičení cítili příjemně a tak chceme skloubit Váš komfort s efektivitou vytápění. :-)

Není nám lhostejné, jak žijeme, co tvoříme a jakou stopu vytváříme a necháváme i v přírodě za sebou .. i před sebou, protože se vše odrazí i v budoucích časech.