Katka J.

Studio_Eli_Katka

Katka Jenšíková

certifikovaná lektorka pilates, programu Fitmami, cvičení s kojenci a batolaty a cvičení pro těhotné

ve studiu vede: lekce core tréninku, pilates pro začátečníky a středně pokročilé a dynamického pilates

Od dětství jsem byla neposedné dítě plné energie, které někde neustále poskakuje. A tak mě maminka už ve 3 letech přihlásila do lidové školy umění na taneční průpravu a do Sokola na sportovní gymnastiku. Plně jsem se těmto sportům věnovala až do svých 13 let. Pak jsem se zamilovala do aerobiku, roztleskáváni pro americký fotbal Prague Lions a pak jsem k tomu přidala zumbu a pilates.

když jsem  byla těhotná s nmým prvním synkem, tak jsem si kladla otázku, jak budu se svým sportovním nadšením pokračovat. Objevila jsem fitness program Fitmami, který mě nadchl a „pohltil“. Už po první lekci jsem byla tak nadšená a zcela jistá, že se chci stát instruktorkou – mohu cvičit a to ve společnosti mého děťátka!

Pak jsem si rozšířila své vzdělání o kurz cvičení s kojenci, batolaty a s dětmi. A protože mi na lekce začaly chodit mamky, které očekávaly druhého potomka, rozšířila jsem si vzdělání o kurz cvičení pro těhotné.

Následně jsem si udělala licenci na fitness instruktora a ve fitku jsem narazila opět na pilates, který vedla úžasná lektorka, která mi pomohla nejen odstranit bolesti zad pravidelným cvičením, ale také se zamilovat do tohoto pomalého pohybu.

Naučila jsem se ve svém životě trošku zbrzdit a prožívat každý okamžik při cvičení a mé rozlítané myšlenky byly rázem fuč. :-)

V roce 2014 jsem si udělala kurz na lektora pilates a hned jsem začala předcvičovat a i když jsem následující rok otěhotněla, cvičení pilates jsem se věnovala až do porodu.

Na svých lekcích se snažím dát do popředí procítěný okamžik ze cvičení a prožívání vlastního „Já“.

Budu velice potěšená, když se na tuto příjemnou cestu vydáte se mnou. Těším se na Vás. Katka