Kdo se o vás bude starat?

 studio-eli-simona-fajmonova-nutricni-terapie-poradenstvi-vyziva

Mgr. Simona Kocourková

nutriční terapeut se specializací

 

Kdo jsem?

Jsem nutriční terapeut se specializací pro výživu dětí a dospělých. Magisterský titul jsem získala v oboru nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Nejvíce jsem se dosud ve své praxi věnovala individuálním konzultacím s klienty, kteří potřebovali snížit tělesnou hmotnost, ozdravit svůj jídelníček, zvýšit tělesnou hmotnost, pomoci s úpravou jídelníčku při alternativním způsobu stravování, při alergii nebo intoleranci na potraviny, včetně histaminové intolerance nebo syndromu dráždivého tračníku.

U svých klientů se zaměřuji na vytváření správných návyků, které jsou v souladu se zdravým životním stylem, dále na preventivní výživu a snižování nebo udržování tělesné hmotnosti.

Věnuji se také nutričním terapiím pro děti s dětskou mozkovou obrnou a děti s poruchou autistického spektra. U dětí se nejčastěji zabývám úpravou jídelníčku při nízké nebo naopak vyšší tělesné hmotnosti.

Do budoucna bych se ráda věnovala i laktačnímu poradenství.

 

Kdy se na mě můžete obrátit?

Nejčastěji ve chvíli, kdy potřebujete vy, nebo i vaše dítě pomoci s úpravou jídelníčku, s vysvětlením léčebné diety nebo chcete podpořit v jejím dodržování.

 

Na čem je založená spolupráce se mnou?

♥ Jídlo složené z běžných potravin není třeba nahrazovat za instantní směsi, tekuté náhražky jídla a doplňky stravy, ani pokud je vaším cílem hubnutí.

grapes-690230_1280

♥ Dlouhodobě udržitelné změny můžeme dosáhnout pouze dlouhodobou (trvalou) změnou životního stylu.

away-3408119_1280

♥ Žádná potravina není jen zdravá nebo nezdravá, záleží na množství.

cupcakes-690040_1280

♥ Správnou výživu je třeba podpořit pravidelným pohybem a psychickou pohodou – na tom všem můžeme společně pracovat ve Studiu Eli.

 yoga-3053488_1280