Kdo se o vás bude starat?

 studio-eli-simona-fajmonova-nutricni-terapie-poradenstvi-vyziva

Mgr. Simona Fajmonová

nutriční terapeut se specializací

 

Kdo jsem?

Jsem nutriční terapeut se specializací pro výživu dětí a dospělých. Magisterský titul jsem získala v oboru nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Aktuálně už čtvrtým rokem spolupracuji na projektu Peblo, díky kterému se mohu realizovat a věnovat individuálním konzultacím s klienty, lektorování kurzů, spolupráci s odborníky v oboru technologie potravin a gastronomie.

Nejvíce se u klientů zaměřuji na vytváření správných návyků, které jsou v souladu se zdravým životním stylem, dále na preventivní výživu a snižování nebo udržování tělesné hmotnosti.

Nově spolupracuji také s dětskou neurorehabilitační klinikou v Praze, která se zaměřuje na terapie pro děti s dětskou mozkovou obrnou  a působím zde jako nutriční terapeutka pro děti i rodiče.

 

Na čem je založená spolupráce se mnou?

♥ Jídlo složené z běžných potravin není třeba nahrazovat za instantní směsi, tekuté náhražky jídla a doplňky stravy, ani pokud je vaším cílem hubnutí.

grapes-690230_1280

♥ Dlouhodobě udržitelné změny můžeme dosáhnout pouze dlouhodobou (trvalou) změnou životního stylu.

away-3408119_1280

♥ Žádná potravina není jen zdravá nebo nezdravá, záleží na množství.

cupcakes-690040_1280

♥ Správnou výživu je třeba podpořit pravidelným pohybem a psychickou pohodou – na tom všem můžeme společně pracovat ve Studiu Eli.

 yoga-3053488_1280