Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Reference

 • "Milá Eli, jste úžasná a máme Vás moc rádi za to, jaká jste. Těšíme se na každou jógu s Vámi a s kolektivem cvičenek. Myslím, že k Vám chodí samí dobří, příjemní lidé. Přeji Vám krásný jógový den. S úctou Alena "

  Alena a Milan Kadaví

 • "Eli, už mám po porodu třetího chlapíka. A děkuji Ti, protože mi jógový dech, mantry a relaxace, které jsem se u Tebe učila, pomohly v přípravách na porod i při samotném porodu."

  Denisa Hrochová
  maminka na rodičovské dovolené

 • "Ahoj Eli, seminar byl moc hezky! Krasne jsem si ve studiu odpocinula a jogu poznala zase z jineho uhlu. To, co delas, je pro me jedna velka radost! Dekuji🌸🌞 Peta"

  Petra Potančoková

 • "Eli, děkuji Ti za krásné přáníčko a taky za to, co děláš ve Studiu. 💛"

  Simona Fajmonová
  nutriční terapeutka

 • "Cvičení s Eli je úžasné, dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru, takže se cítím příjemně a moc se mi to líbí."

  Alena Matějovská

 • "Na power jógu jsem začala chodit kvůli bolestem zad ze sezení v práci , krásně protáhne tělo a navíc pročistí hlavu. Teď na MD je milé si zacvičit, vypnout mateřský program, dýchat a soustředit se jen na sebe - odpočinutá maminka = spokojené dítě :-) "

  Andrea Vondráková
  doktorka, na mateřské

 • "Ještě jednou moc děkuji, hlavně za skvělé hodiny jógy, které mi přináší velké potěšení, relax a úlevu!! :-)"

  Hana Ulrichová
  na mateřeské dovolené

 • "Eli, Tvé lekce jsou pro mě perfektní: pohyb, který přesně potřebuju a pomáhá mi, přitom klid a pohoda. Určitě i díky power józe jsem vyrovnanější a víc vnímám všechno kolem sebe i v "sobě"."

  Mirka Naňáková
  učitelka na základní škole

 • "K józe jsem se dostala až ve středním věku, když už jsem byla ve své bývalé práci psychicky totálně na dně a chytala jsem se každé naděje. Jóga byl jediný okamžik v pracovním dni, kdy jsem přestala myslet na všechno ostatní, soustředila se jen na dech, tělo a vůbec NA NIC NEMYSLELA! Spánek po cvičení byl o třídu lepší. Nakonec jsem józe propadla, sice chodím cvičit pouze občas, ale pokaždé cítím, jak se tělu i duši uleví - a to není jenom cvičením, ale snad ještě více osobou a osobností naší cvičitelky, takovou nálož pozitivní energie jsem ještě neviděla a nezažila!!!! Díky moc! "

  Monika Černá
  chemička

 • "Lekce jógy jsem navštěvovala pravidelně již před několika lety, pak jsem se však nadchla pro jiné sporty, a jóga šla stranou. Zhruba před půl rokem jsem začala chodit na jógu znovu, tentokrát k Eleně, na jejíž lekce jsem natrefila náhodou, díky návštěvě Fitness Mládek v pražských Letňanech. Po celé Praze jsem hledala cenově dostupné a přitom kvalitní lekce jógy, z důvodu bolesti zad a krční páteře, které se objevily ve chvíli, kdy jsem začala pracovat jako úřednice, a osmihodinové sezení v kanceláři vzalo za své. A tyto moje dva požadavky splňují lekce Eleny na 100%. Pravidelné cvičení jógy mi pomáhá nejen s bolestí zad a krční páteře, ale také k psychickému a fyzickému odpočinku a celkovému uvolnění. Mimo to si z hodin s Elenou odnáším také dávku dobré nálady, a to díky její milé osobnosti a pozitivní náladě. "

  Silvie Bartáková
  úřednice, studentka

 • "Byla jsem unavená, bez nálady, bez chuti něco začít. Vyskytly se u mě problémy se štítnou žlázou.
Jóga mi změnila život, celkově se cítím lépe, méně vystresovaná, v pohodě. Nebolí mě záda.
Po cvičení jsem taková ohebná, protažená snad i delší. Mám víc elánu a energie a chuť něco dělat.
Toto cvičení moje tělo potřebuje. Jen doma se k tomu nemůžu donutit.
Moc děkuju za jógu."

  Václava Pipková
  referent obchodu - sedím 8 hod. u počítače

 • "Díky sedavé práci, jsem měla jako asi každý problémy s krční páteří a zády, jinak nic zásadního. Začala jsem před dvěma lety chodit k naší příjemné a milé cvičitelce Elence. Hodina power jógy mě velice baví, díky ní jsem vždy skvěle protažená, cítím se lépe a po hodině lekce výborně spím. Vždy si duševně odpočinu. Hlavně díky Elence, která navodí tu správnou atmosféru a je velký profík."

  Pavlína Salivarová
  administrativní pracovník, finance

 • "Cvičení power jogy mi doporučil můj terapeut, kterého jsem navštěvovala kvůli bolestem zad. Vyhledala jsem si kurz v blízkosti mého bydliště a začala chodit na lekce k Eli Pacholetové. Zpočátku to bylo těžké. Zádové svaly byly v dost špatném stavu a fyzička rovněž. Ale nevzdala jsem to také díky výbornému vedení lektorky Eli. Nyní již cvičím power jogu třetím rokem. Celé moje tělo se dostalo do dobré kondice, ale nejen tělo. Když odcházím po hodině cvičení domů tak se vždy cítím báječně a těle i na duchu. Je to pro mě úžasný relax. Eli, díky."

  Renata Šedová
  úřednice

 • "Powerjogu cvičím už poměrně dlouho, začala jsem kvůli problémům se zády, které pramenily ze sedavého zaměstnání a častého řizení auta. Když jsem otěhotněla, cvičení mi bohužel nedělalo dobře, ale jako "dárek za porod" jsem od manžela chtěla, aby 1x týdně hlídal a já mohla jít zase cvičit. Takže ve zkratce, jóga mi dala především čas na sebe a moje tělo, které je po porodu natolik jiné, že je třeba s ním podle toho i pracovat. Každý týden se těšim na "svou" hodinku. "

  Jana Budačová
  monitor klinických studií, momentálně na mateřské

 • "Jóga mi umožňuje na chvilku se zastavit, soustředit se pouze na sebe, urovnat si myšlenky a podívat se na vše s odstupem. Kombinace s "power" nádherně protáhne celé tělo ztuhlé díky každodenní práci za počítačem a výrazný rozdíl pozoruji i při jízdě na kole. Zvýšení kondice a rovnoměrné posílení umožňuje ovládat bike téměř na myšlenku. A to vůbec nemluvím o neuvěřitelně příjemném ko pocitu po Elenčině lekci :) Díky!"

  Katka Neugebauerová
  marketingový specialista

 • "Jóga mi pomáhá především s mými problémy s hrudní a krční páteří. Občas se mi sice jít nechce, ale vím, že domů půjdu protažená a uvolněná."

  Blanka Staňková
  úřednice

 • "Cvičení je pro mě relaxací, dřív odreagováním se od práce, nyní od rodinných povinností. Mám jako mnozí sedavé zaměstnání, bolí mě záda a bez pohybu bych se cítila velmi nekomfortně. Před několika lety jsem se rozhodla změnit k lepšímu své stravovací návyky a ruku v ruce přišel i zájem o duchovní rozvoj a následně jóga. Děkuji Eli, že díky ní můžu chodit na kvalitní lekce power jógy ve Vlašimi :-)"

  Andrea Vondráková
  klinická logopedka, t.č. na mateřské dovolené

 • "Cvičením jógy u E. Pacholetové získávám vnitřní klid, je to chvilka, kdy se mohu věnovat jen sama sobě. Po hodině jógy se cítím nabitá energií, zároveň příjemně protažená. Je to ale i posilovací cvičení, občas cítím svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. :-)"

  Denisa Hrochová
  maminka na rodičovské dovolené

 • "Jóga mi pomáhá k protažení páteře, zpevnění a správnému držení těla. Dává dobrou náladu a elán do života."

  Alena Machová
  podnikatelka ve firmě (pojišťovnictví, pekařství, hlídání dětí)

 • "Power jóga pro mě byla hlavně přínosem z hlediska účinného protažení celého těla, které je vzhledem k sedavému zaměstnání v dnešní době nutností. Oceňuji i individuální přístup - správné provedení cviků."

  Miroslava Krulišová
  úřednice