Blog

Let’s try ..

blog-studio-eli-vlasim-elena-pacholetova-zkouset-nevzdat-ucit-selets-try2lets-try3

Let’s try .. what your heart feels .. and don’t give up. » Try it .. again and again .. if you want to be the creator of your life.

Abychom něčeho >dosáhli< (i pocitu radosti v těžkých chvílích nebo pocitu štěstí v prožívání maličkostech), je třeba udělat první krok .. a někdy i více pokusů (a někdy i dva kroky vpřed, protože jeden bude vzad) .. a nevzdat to.

Těžko něco prožijeme nebo se k nám dostane jen tak *samo, bez přičinění a určité vhodné míry snahy, zapojení a odhodlání to nevzdat při prvním (vícém) pádu nebo nevydařeném pokusu.

Ale také 💚: nenuťme se do něčeho, co tak srdcem nemáme a v hloubi duše s tím nesouzníme. Máme na výběr. Můžeme si zvolit i jinou cestu – když ji tak cítíme a jsem v souladu s jejími aspekty a tak přijímáme také to, kudy kráčíme .. a zároveň také tvoříme.

〰️

Ps: až mě udivilo, že asi naposledy jsem lezla přímo po laně na gymplu – takže můj mozek až po tomto zjištění začal hledat spojení s dávno naučeným pohybovým vzorcem. Ale jak se říká: když se něco naučíš, je to v tobě – jen jde o to, si pak po pauze vzpomenout = v hlavě, zkoušením a tréninkem.

〰️
Reel no. 2/2

Cesta /tvorby jakéhokoli příspěvku/ je pestrá, někdy nečekaně se vyvíjející (oproti plánu). A když necháme prostor pro změnu a vývoj – může vzniknout i něco neočekávaného a nového.

🌈

A tak vznikly z 1 textu 2 reely se 2 tématy.

Vaše ♥ Eli

Oba Reely jsou na mém IG @elipacholetova

Zpět na výpis