Blog

Zázraky & kroky

blog-studio-eli-vlasim-elena-pacholetova-zazraky-kroky-vesmir-podpora--pomoc-ve svych-rukou

Zázraky se dějí, když jim jdeme na proti.

Tak tomu bylo i s letošním jógový pobytem a také například se Zoomem.

Ze story víte, že jsem řešila starost s tím, že po zaplacení verze Zoom Pro se mi její funkce neaktivovaly.
Nejdřív jsem psala email na Zoom kontakty a snažila se všemožně zjistit, proč to nefunguje.
Pak jsem odjela na jógový pobyt s tím, že si dám tři dny pauzu od většiny záležitostí k řešení.
A hned v pondělí jsem zas psala na Zoom. Znovu jsem kontrolovala na bankovním účtu, že se opravdu platební transakce uskutečnila a na účtu na Zoomu, že je tam zaznamenáno, že mám už 14 dní aktivovanou verzi Zoom Pro. Dala jsem dotazy do příběhu na ig a fb a od Renči jsem dostala tip, ať i googlím. Na googlu se mi odpověď najít nevyvedlo a tak jsem na začátku úterní live lekce upozorňovala, že se mi nepodařilo požadované nastavení aktivovat.

A ejhle: po 40 min nenastala pauza a i nahrávání se podařilo na Cloud. Prostě zázrak.

Po těch všech zkušenostech v dřívějších dobách, už vím, co je třeba upravit a změnit.

Může být kontraproduktivní a frustrující, když si budeme jen afirmovat se složenýma rukama – bez propojení s tělem a prožitkem v něm – bez činění^ a doufat, že Vesmír začne sám akci a všechno za nás udělá.
Vesmír začne, až když vyšleme energii, že proto taky něco reálně děláme – tvoříme. A není zásadní, jestli ty úkony jsou vhodné k řešení. Je klíčové, že uděláme krok .. kroky, které v danou chvíli můžeme .. a budeme taky trpěliví. A nevzdáme se a nezastavíme se, i když nám první pokusy nepřinesou hned očekávaný výsledek.

Jestli opravdu něco chceme – je to na nás samotných. Život máme ve svých rukou-tvoření ❤️. A vesmír se pak přidá a skrze nás tvoří zázraky – resp. my je tvoříme skrze sebe a propojený Vesmír.

Jen afirmovat v hlavě prostě nestačí. A navíc tato *cesta je spíše kontraproduktivní – když je tam rozpor s naším tělem. (I o tom jsme si více podrobněji povídali na středeční lekci při příležitosti podzimní rovnodennosti v e studiu).

Jde to – můžeme měnit a tvořit si svůj život – pokud si tu cestu zvolíme.

A pokud to cítíme tak, že nechceme – je to také v pořádku. Pokud jsme se sebou v souladu, sami k sobě jsme upřímní a přiznáme si to – je i tato cesta v pořádku 🤍. Nemusíme, když nechceme, protože to necítíme – a převezmeme zodpovědnost i za tuto svou vybranou cestu.

Život je opravdu změna: takže pak na vybraném směru můžeme měnit .. a volit si nový.

PS^: I naše vnitřní ženská energie potřebuje pro harmonické fungování funkční vnitřní mužskou energii – a naopak – a platí to i pro muže. A i díky své mužské energii podporujeme energii ženskou. A vyladěná kombinace pak kouzlí.

Od srdce Vaše Eli

Zpět na výpis