Blog

Vděčnost – děkuji Vám

blog-studio-Eli-dekuji-vdecnost-bajecni-klienzy-joga-yoga-online-srdce-plane-stesti-happy

Před 3 měsíci (16. 3.) jsem s Vámi měla svou první online lekci 🥳.

Nebylo pro mě jednoduché stoupnout si před kameru a do toho ještě cvičit a mluvit. Když jsem se na lekce připravovala a natáčela, zažila jsem dost *aha* momentů 🤔🤭🧐😀– je to rozvíjející cesta 👌🌟.
A nebýt té doby, tak jsem pravděpodobně ještě lekci nenatočila 🤗✌️.

Chci Vám hlavně moc poděkovat 🌼. Za teď i za proběhlé chvíle.
V té nelehké době se z toho stal krásný pečující rituál, který nám pomáhal dopřát si čas pro sebe a dobít si baterky pro ty vysilující záležitosti kolem.

Děkuji ještě jednou za Vaši podporu, společné cvičení a Vaše zpětné vazby  – že to má smysl, dá se > na mě koukat a poslouchat mě a taky i cvičit 😇 – moc si toho vážím 💙.

Během 8 karanténních týdnů jsem od Vás dostala nádherné vzkazy – srdce mi plane vděčností 💛. Mám je uložené a stále mě těší a cítím vděčnost, že mám kolem/u sebe tak úžasné bytosti. Zprávy od Vás (a děkuji za Vaše svolení se zveřejněním 🙏) jsou na dalších obrázcích 👉.

A > TAK < se tento týden sešlo: letní slunovrat, mezinárodní den jógy, tříměsíční online výročí = páteční lekce jógy doma na Zoomu bude pro Vás FREE 🤩 .

Snad jen nebudete zklamaní, že 108 pozdravů nebude .. nebo byste chtěly? 😅
Rezervace probíhají klasicky přes rezervační systém a cena lekce je 0,- Kč kreditů.

Moc se na Vás těším – 19. 6. – /před-slunovratová jóga mění název na/ – OSLAVUJÍCÍ JÓGA.

Je a bylo pro mě radostí s Vámi trávit večery > jógovými dýchánky <.

♥ Vaše Eli

 blog_Eli_dekuji-eliska.jpgblog_Eli_dekuji-klari.jpg.jpgblog_Eli_dekuji-luci.jpgblog_Eli_dekuji-lucii.jpgblog_Eli_dekuji-moni.jpgblog_Eli_dekuji-nadiblog_Eli_dekuji-pavliblog_Eli_dekuji-rencablog_Eli_dekuji-rancaa

Zpět na výpis