Blog

Strachy – komfortní zóna – změna – život

blog-studio-eli-elena-pacholeova-strachy-zmena-komfortni-zona-zazrak-zivot-zmena-nove-nepoznane-moticvace-inspirace

Strach – obavy – nejistota.
~
Změna – nové – nepoznané.

Asi většina z nás jsme ve svém životě zakusili a ucítili, jak kdyby nám někdo přikoval nohy, svázal ruce, znehybnil celé tělo a sebral energii a dech.
~
A co jsme cítili pak, když jsme i tak vykročili, dali se do pohybu, rozdýchali strach a zvědomili dech? .. a poznali něco, co jsme dosud nevnímali nebo jinak a nově?

〰️
S některými strachy mám kopu práce 🙃. A tak se pokouším a zkouším i tehdy, když stále cítím obavy. Trénuji >se strachem/strachu navzdory<, protože v některých situacích bych se toho momentu >beze strachu< nedočkala a tím bych přišla za ty roky o nezapomenutelné, neopakovatelné a nádherné okamžiky svého života.

A taky netvrdím, že se mi trénink daří neustále; někdy padám a bolavě váhám. Ale stále mi dodává sílu smysl otevírat náruč životu a pocítit ty dary 💫.
〰️

Překročit a opustit komfortní zónu (a své zažité nefunkční stereotypy) není snadné ani pohodlné. Ale zas to přinese nový dech, energii, skvělý pocit ze sebe a nové prožitky a možnosti, o kterých se nám možná ani nesnilo, že se můžou stát. Život v zóně strachu bere živoucí dech.

> out of the box / outside the comfort zone – where the magic happens <

〰️〰️
Například v našich live lekcích jógy – ručníky, knihy, židle a láhve nám přinesou nové cviky nebo nové vnímání ve *starých* pozicích a dají se využít i místo bločku, válce nebo popruhu 🙏. A nebo zjištění, že to jde i bez jógamatky – resp. když podložku obsadí chlupáči pro svou praxi 😇.

Vaše ♥ Eli

Zpět na výpis