Blog

Roční výročí

blog-studio-eli-elena-pacholetova-rocni-vyroci-spolu-chvile-joga-podpora-uceni-motivace-inspirace-sdileni

V přechozím postu na blogu  jsem načala téma našeho ročního výročí, které je ve shodě i s mým dnem *svátečním ☺️.

Fíha, před rokem by mě vůbec nenapadlo, jak a kam se situace vyvine a stále vyvíjí.

~
Máme za sebou o dost jiný rok než ty předchozí. Bylo/je to období plné nečekaných změn, výzev a učení ..
taky jedinečných zážitků a radostí i z ne-maličkostí a ne-obyčejných okamžiků .. a také zvratů, frustrace, obav a náročných chvil v nejistotě a stresu.

Uvědomuji si, kolik krásného jsme spolu prožili 💌 .. kolik jsme se toho naučili a kolik těžkostí jsme ustáli. Naše **jistoty v podobě vnějších i vnitřních iluzí se rozpadli/rozpadají.
To může vést k objevení >jistoty, která neomezuje a nesvazuje, ale dává dech, sílu a odvahu vstříc nepoznaným zázrakům a radostem života. Těm >jistotám, které se při rozpouštění a ztrátě zvyklostí a okovů (vnějších držáků) nezboří jak krabička z karet.

Někdy je třeba více síly ustát strach, vykouknout z *boxu nebo vystoupit ze zajetých kolejí – odměnou je pak život s novými možnostmi, jak prožít dny i s tím, co nového se nabízí a chvílemi štěstí v prožívání.
~

I když se nám před rokem změnila situace, jak se vídat a cvičit – pořád můžeme být nějakou cestou ve spojení – a s radostí si i zacvičit. Jsem za to ohromně vděčná.

Děkuji za dar být spolu 🍀.

~
Dopřejte si chvilku a obraťte pozornost k sobě:
JSTE OHROMNÍ A STATEČNÍ. UPŘÍMNĚ A SRDEČNĚ SE OCEŇTE A POCHVALTE: za to, ŽE JSTE a za každý krok – kolik jste toho za ten rok zvládli / a klidně si to napište i na papír a nebo si to říkejte sobě do zrcadla – opravdu je toho dost, co si můžete napsat nebo říct.

Ať srdce svítí na cestu.

ŽIJME 💚

Vaše Eli

Zpět na výpis