Blog

Pomoc ledvinám

blog-studio-eli-elena-pacholetova-ledviny-masaz-doma-masazni-olej-etericke-oleje-aromaterapie-dufuzer-chodidlo-zada

🙏

Sice pro Vás ještě ve studiu nemůžeme nabídnout masáže, ale v určité míře to zvládnete i doma.

Ledviny v této době dostávají zabrat.

~ Vydávají hodně energie, aby udržely potřebné teplo v našem těle. Proto jim a tak sobě a svému zdraví pomůžeme masáží s olejem k posílení ledvin.
👇
50 ml hořčičného oleje smícháme s éterickými oleji: 10 kapek jalovce, 10 kapek cedru, 8 kapek zázvoru, 8 kapek smrku a 5 kapek tymiánu.

A v klidu a teple domova si namasírujeme oblast spodních zad a plosek nohou.

👉Zároveň si masáží chodidel zlepšíme funkčnost chodidla – kor teď v zimě, kdy jsme v uzavřených botách nebo ponožkách více oproti ostatním ročním obdobím.
A když si promasírujeme celé chodidlo, tak pak ani nemineme reflexní místa ledvin 😉.

~ Emocí ledvin je strach, který už je rozjetý hodně dlouho. A protože ne každému tolik jde s ním pracovat, přidáváme i tipy na éterické oleje, které zmírňují pocity strachu a nejistoty: benzoe, borovice, geránium, kadidlo, levandule, pomeranč, růže, santal, tymián, vavřín a zázvor. A můžeme si s nimi například provonět prostor díky difuzéru.

🔽 Zdroj info k éterickým olejům je z knihy Aromaterapie podle ročních období od Adély Zrubecké.

▶️ Před použitím oleje se ujistíme, zdali konkrétně pro nás není kontraindikován: těhotenství, děti, krevní tlak, horečka, srdeční problémy, a nebo při použití fotosenzitivního oleje není vhodné pokožku po aplikaci vystavovat slunci.

 Přejeme Vám dny plné zdravé energie 💚.

Opatrujte se 🍀.

Jsme s Vámi ♥ pro Vaše zdraví.

Zpět na výpis