Blog

> kudy kam <

elena-eli-pacholetova-nedele-inspirace-motivace-cesta-srdce-zamer-podzim
> kudy kam <
~

Záměr naší cesty ..

~
Může nám být nápomocné, když máme určitou vizi, případně nějaký plán/postup a vytrvale a trpělivě svou cestu opečováváme. Ale taky cítím, jak důležité si pohlídat, abychom se nenechali brzdit tím, že chceme mít naplánovaný každý krok a znát jeho výsledek.
Z vlastního života .. s poodstoupením a nadhledem mi cukají koutky, jak je to v některých situacích úsměvné – a zároveň i k smutku, protože si tím ničíme možnosti a i samotné uskutečnění přání. Lpíme na vymyšleném scénáři (případně si ho ještě vynucujeme ;)) a přitom naše mysl někdy není schopná domyslet všechny zázraky, které se můžou stát už jen tím, že uděláme první krok a i tehdy, když netušíme, jaký může být ten druhý – resp. ani nedovolíme zázrakům, aby se nám děly, protože chceme vše vědět, mít **jistotu a jasno – i v tom, jak a co budeme cítit.
I já mám někdy tendenci sklouzávat k neustálému ničivému přemítání, vymýšlení a plánování – vše dopředu promyslet – jaký to bude/jaký by to mohlo být a tím jen čekat a marnit čas. Ale lepším se a není to už v takové míře a frekvenci, jaké jsem to měla.
Život není jen o tom mít vše dopředu promyšlené – a ani to nejde .. nikdy nevíme, co nádherného nás čeká – co jsme si ani nedokázali představit, natož vymyslet svou myslí (,která není vše).
~
Žijme .. už teď ..
💚.
.. cestu svého srdce.
Vaše Eli
kudy-kam

Zpět na výpis