Blog

Eli & workshopy

eli-workshopy

Úvodní pozice (a video – viz ig a fb) vznikla jako vizuál k postu o workshopu, který se týká sleziny a slinivky a jejich drah.

/ I když se toto provedení váže na průběh těchto orgánů jen z části a více by pasovala ásána k předešlému workshopu 😊.

 

Tělo funguje v souvislostech a podpora zdraví fyzického těla se neobejde bez součinnosti mysli, psychiky i např. stravování a případnou úpravou denních vzorců a návyků (pohybu, uvažování, rozhodování, atp). / Protože to, jak si tvoříme den/noc nás ovlivňuje z velké části.

Uvedu hodně zjednodušený příklad: když budu denně 1 hodinu bez cigarety a zbytek 23 hodin kouřit, tak ta 1 hodina vůči 23 je prostě nedostačující – i když pořád lepší 1:23 než 0:24.
A také: ani nemusí být 24:0, ale aby většina našeho směřování byla k podpoře nás samotných.
Jógu miluji i díky jejímu přesahu, takže k jógu na podložce pak doplňuji své další denní činnosti jógovým přístupem a dechem. Nicméně nemám model 24:0 😆.

O *dokonalost ani v tomto směru nejde a rozhodně je dobré ji brát s rezervou nejvíc ve chvílích, kdybych kvůli této snaze a vidiny, že to nebude dokonalé, neudělali žádný krok – to je podle mě destruktivní, protože *dokonalost je relativní / neexistuje / je v danou chvíli, když děláme, co v danou chvíli nejlíp umíme, aniž bychom si nasazovali růžové brýle (něco si nalhávali) i sami sobě 😀.

eli-workshopy3

A proto pro Vás tvořím workshopy > v kondici, aneb > tělo v souvislostech, kde toto podrobněji probíráme a prakticky přenášíme do praxe. Do ásanové (a pak i denní) praxe tedy přidáváme také **teorii** a tím, v kooperaci s tělem, vnímáte i ostatní části Vás, které tvoří celek – to, kdo jste (nejen na fyzické úrovni).

Moc se na Vás těším příští neděli 11. 9. od 18:30 v @studioelivlasim . Rezervace přes rezervační systém studia nebo email info@studioeli.cz

Eli

Zpět na výpis