Blog

Dech .. život

blog-studio-eli-elena-pacholetova-dech-zivot-cesta-zmena-zamysleni-opatreni-joga-cesta

💚 .. dech .. život.

Jak to bude, když vládní rozhodnutí zakrytých dýchacích cest bude dlouhodobá 😶 .. a nebo nově s podmínkou, že se prokážeme (klienti i lektoři) negativním AG testem, ne starším než 48 hodin 😳 ..??

Teď nevím 😞 .. a sním o zázraku 🙏🌠.

~ Změna je součást života.

Letos se změny dotýkají nás všech a učíme se reagovat na vládní restrikce a úpravy (někdy i ze dne na den) .. vnímáme nejistotu zítřka, o horizontu více dní nemluvě.
Rozvíjíme se, učíme se zacházet s novými situacemi a vychytávkami a snadné to pro většinu z nás není. A myslím, že jsme se toho dokázali letos opravdu dost.

Z mého pohledu jsou některé novinky ok i dlouhodobě, některé změny se dají akceptovat krátkodobě a některé povinnosti mi přijdou proti zdraví.
A jsem ráda za ty novinky >ok, které mě učí novým napomocným cestám a směrům.

〰️

~ Změna je součást života – a zároveň se zamýšlím:

Jaký je obsah (předmět-co ⏺) nebo kde je hranice, kdy adaptace na onu změnu (⏺) by jen prohloubila ubírání životního dechu a zesílila *nemoc v různých podobách?
/Když mě začnou bít a týrat a pak říkat, že je potřeba, abych tu změnu přijala a zvykla si .. kam se vyvíjí a vede tato cesta?

〰️

Nejsem *vytuňená – a někdy smutním, vztekám se, stresuju, pláču, trápím se a mám strach .. a nejsem 24/7/365 ve stavu #tedatady.

😍 Děkuji, že mám cestu jógy, která mi v praxi na podložce i mimo ni hodně pomáhá. Cítím se lépe ve svém těle, které mi mnohem lépe funguje. A dělá mi dobře, jak pečuji o své zdraví nejen na fyzické úrovni.
A super je, že jógu můžu trénovat a praktikovat taky 24/7/365 😇.

Mám i radostné stavy a chvíle, kdy mi srdce plane štěstím, láskou a vděčností a zažívám zázraky ne-všedních dní a okamžiků .. a tak mě vidíte i na fotce i úsměvem 😊.

Přeji všem dostatek zdraví a sil 💚. Nastavení ohledně situace kovidu se týká života nás všech 🌍🌎🌏.

Vaše Eli


#cvicimsrdcem
#dechjezivot

Zpět na výpis