Blog

Darujme péči pro zdraví

darek-obrazek-1

Vánoce už na nás dýchají ze všech možných stran. Někdo začíná přemýšlet, někdo kupuje a někdo vyčkává :-). I když je letošní rok jiný a mnohem více nás vnější vlivy mohou odrazovat od pozornosti vnímání a naciťování – o to víc si potřebujeme prostor pro podporu zdraví.

Chceme svým blízkým věnovat pocit, že nám na nich záleží – na jejich zdraví a pohodě. Toužíme je *něčím potěšit a darovat *něco, co jim udělá radost a vykouzlí úsměv na rtech.

Je mnoho možností, jak obdarovat své milované a taky si nepřejeme, aby dárky od nás byly jen nutným doplňkem jejich domácnosti, který musí vystavovat a oprašovat. :-)

Zároveň v dnešní náročné době (nejen předvánoční) je PEČUJÍCÍ PROSTOR PRO SEBE velikým darem.

Většina z nás toužíme pro chvilce pro sebe – čas, kdy se věnujeme své tělesné, mentální i duševní stránce.  Jsou to chvíle, kdy je nám dobře, užíváme si teď a tady a zároveň víme, že je to čas, který vkládáme do svého zdraví.

Darujte SEBE-PÉČI – svým milovaným. ♥

Darujte Vánoční dárkové poukazy do Studia Eli – na chvíle, které potěší a podpoří celé tělo.

A potěšíte i sebe, protože víte, že jste svým blízkým věnovali podporu zdraví. aktuality-blog-elena-pacholetova-studio-eli-vanocni-poukazy-vanoce-inspirace-dary-darky-tipy

Vyberte si ze široké nabídky služeb studia:

A pokud váháte, ozvěte se nám na info@studioeli.cz a my Vám rádi poradíme, jaká konkrétní služba by byla skvělá právě pro Vámi obdarovávanou osobu – podle jejích specifických potřeb.

♥ Vaše Studio Eli

Zpět na výpis