Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Aktuality

změna – život

konec zacatek 22

konec ~ začátek 〰️změna ~ život

a tak:
~ studio svou osmou sezónu nedokončí – resp. máme pro sebe ještě čas do Vánoc 🤍

a proto:
~ ať už máte jakékoli nevyčerpané kredity nebo dárkové poukazy a chcete je využít na lekce nebo workshopy a akce studia a nebo masáže ve studiu – je možnost je čerpat až do 23. 12. / poslední týden v prosinci teď raději nenabízím vzhledem k úpravám, které bude třeba před předáním prostoru udělat – ale možná i v posledním týdnu nějaký prostor nakonec bude.

Nicméně s lekcemi jógy přes Zoom mám v plánu dál pokračovat, takže pokud nevyužijete kredity pro cvičení ve studiu, můžete je čerpat i pak v novém roce.

Tento post píšu hlavně pro výše zmíněné zásadní info – abyste věděli, co bude. A abyste měli hned prostor pro plánování využití svých kreditů a poukazů.

V tuto chvíli mi teď nejde sepsat do slov to <osobní, co cítím a co pro mě těch víc jak 7 let s Vámi znamená 💚. I o tom bych Vám ráda dala vědět, jakmile se vyrovnám se situací pro nadcházejícím období a jak (jestli) se mi to podaří dát do písmenek.

S úctou a #srdcem k Vám a pro Vás ♡ Vaše Eli

> s jakýmikoli dotazy se ne mě kdykoli obraťte: 777345782

🌈

A protože, jak víte, mám ráda citáty, hledala jsem nějaký nápomocný i pro tuto chvíli našla tento, který zároveň dává úvodním slovům sílu života:

“Neexistuje žádný konec ani začátek. Existuje pouze vášeň pro život.” ~ Federico Fellini

Zpět na výpis