Aktuality

Zimní slunovrat

blog-studio-eli-elena-pacholetova-zimni-slunovrat-konjuknce-atrologie-planety-zmeny-nova-doba-12-dni-zamery-ohen-svice-teplo-svetlo-laska-nadeje-vira

Zimní slunovrat jako jeden ze několik nejsilnějších dnů v roce je tu 💫 – letošní rok s větší intenzitou, širším rozsahem a delším dosahem.

Přidává se mocná konjunkce Jupiteru a Saturnu na začátku doby ve znamení Vodnáře. Říká se jí královská (nejtěsnější) konjunkce tisíciletí – nastávající po 800 letech 🌠.

Tato shromážděná energie směřuje ke změně myšlení a vnímání a otevření se novým vjemům, zdrojům a možnostem a rodí se nové hodnoty pro naše životy.

Zimní slunovrat přináší přerod: ze starého do nového .. ze tmy do světla. Je vykročením, abychom v sobě objevili/našli a rozvíjeli sílu a světlo pro živé tvoření svých životů.

Zimní slunovrat má sílu nejen v dnešní den (mmj. šanci pro změnu máme každý den ;)) a toto období nám více pomůže – jsme součástí velkých změn a nové doby. Máme velikou příležitostí na změnu – abychom se oprostili od škodivého a oslabujícího a posílili v sobě kroky a cesty, které nás naplňují a vyživují.

Nadcházejících 12 intenzivních dní můžeme využít a každý den dát pozornost k tomu, co bychom si přáli v našich životech (pustit .. přijmout). A naše záměry jsou v tomto čase více posíleny.

V dnešním dni probíhají i další konjunkce, které:
~ podpoří zakončení starého a zrození nového
~ vnesou určité těžkosti a složitosti k vesmírnému světelnému procesu
~ jako ucítěný hmotný tlak, který poslouží jako spouštěč, abychom se hnuli

Vidno : konjunkcí máme dnes požehnaně 😇.

Cokoli nyní uděláte pro svůj život – bude mít ohromnou sílu a dostanete podporu od hvězd.

Nejen dnes 🔥: Zapalme si svíci pro umocnění energie světla a tepla .. udělejme si chvíli jen sami pro sebe .. otevřeme svá srdce k zázrakům .. a s láskou, vírou a nadějí se se nechme nést do nových dní 🌅.

Opatrujte se a přejeme slunce, radost a lásku do Vašich dní 🙏.

Zpět na výpis