Aktuality

Workshop Mindfulness

studio-eli-worskhop-mindfulness-joga-všimavost-emoce-manipulace-spokojenost

Cílem workshopu je představit, co je mindfulness a co vám může přinést, seznámit Vás s pozitivními dopady programu na snižování stresu, zvládání emocí a na zlepšení zdraví. V průběhu workshopu si vyzkoušíte několik typů všímavé meditace: meditace zaměřená na dech, na tělo, meditace v chůzi, techniky pro zvládnutí akutního stresu a další. Budete moci i lépe porozumět propojení své mysli, těla, emocí a využít tyto znalosti pro snížení napětí a stresu.

Benefity mindfulness:

  • Zklidnění, redukce stresu, úzkosti a napětí
  • Posílení pozornosti a soustředění
  • Psychická odolnost
  • Emoční vyrovnanost
  • Zvýšení osobní pohody a spokojenosti
  • Zlepšení vztahů na pracovišti

Kdy a kde: sobota 24. listopadu 2018, od 14.00 – 17.00; Studio Eli, Husovo nám.Vlašim

S sebou: pohodlné oblečení

Cena: 400,- Kč

 Přihlášky: rezervační systém Studia Eli

Platba předem do 7 dnů po rezervaci na účet: 1853309063/0800 nebo hotově ve Studiu Eli. Storno poplatky dle rezervačního systému Studia Eli.

Ohlasy účastníků workshopu:

Workshop mi přinesl další možnost poznávání sebe sama. Možnost dozvědět se, co je a jak funguje mindfulness a možnost vyzkoušet si to. Zažil jsem, že je možné díky technice mindfulness pracovat s věcmi, které mě trápí a že existuje možnost se od nich osvobodit. Zažil jsem, že je možné cítit se dobře už teď hned, s tím, co je, a s tím, co mám k dispozici.

Martin, oblast IT

Nejdůležitější pro mě byla věta: Každý žije svůj život tak, aby byl šťastný. Vždy, když začnu cítit, že se na někoho začínám zlobit, že někomu nerozumím, vzpomenu si na to, že to ten člověk nedělá (většinou) proto, aby mi ublížil, ale proto, aby uspokojil své touhy a potřeby, a to je pro mě hodně osvobozující, že si neberu věci tolik osobně…

Bára, učitelka ZŠ

Naučil jsem se zastavit, dát si alespoň tři nádechy a výdechy, zkontrolovat, co se mi děje v hlavě, v těle, co emoce – a pak se rozhodnu, co budu dělat dál…“

Petr, student VŠ

 Lektorka: PhDr. Jaroslava Dvořáková

studio-eli-jarka

O mně: jsem povoláním psycholog, absolvent tří víceletých psychoterapeutických  výcviků, absolvent Mindful Schoools. Vedu 12 let semináře pro pracovníky ze zdravotnictví, sociální sféry, firemní sféry na téma zvládání stresu, rozvoje emoční inteligence, komunikace, typologie, práce se sny, životní scénáře, mindfulness a dal.

Vystudovala jsem FF UP Olomouc, katedru psychologie se zaměřením na klinickou psychologii. Absolvovala psychoterapeutický výcvik SUR (5 let); Psychoterapeutický výcvik KIP Brno (3 roky); Výcvik krizové intervence a terapeutické pomoci Praha a kurz Mindful Educator Essentials od Mindful Schools.

Zpět na výpis