Aktuality

Seminář – Jak na kulatá záda pomocí pilates

Krásný den Vám všem,

Vaše přání bylo vyslyšeno a v novém roce začínáme seminářem, který se zaměřuje na kulatá záda.

 Jak na kulatá záda pomocí pilates

– v sobotu 23. 1. 2016 od 13,00 do 15,00 hod

JakNaKulataZada_StudioEli

Trápí Vás kulatá záda nebo se bojíte, že by to mohlo potkat do budoucna i Vás? Sedíte často na židli v mírném předklonu? Ohýbáte se často k zemi bez pokrčení nohou? Tak všechny tyto obavy můžeme zahnat na tomto cvičícím semináři :).

Tento dvouhodinový seminář Vás naučí různé cviky, které jsou nejvhodnější na posílení těch správných partií, abychom se mohli vyvarovat kulatým zádům či je přímo postupně odstraňovat.

Také si povíme, proč vznikají kulatá záda a proč nás tak trápí. S kulatými zády se často pojí i bolesti zad a z toho důvodu si ukážeme a zároveň procvičíme pozice, které fungují i jako prevence, ale zároveň také jako účinný pomocník a to i v běžném životě.

A po takto příjemně strávených dvou hodinách na Vás všechny bude čekat malé pohoštění ale také i prostor pro konzultace ohledně pilates zdarma :).

V případě zájmu si své místo, prosím, rezervujte přes rezervační systém v rozvrhu či přímo zde na konci této stránky nebo přes registraci na fcb studia, kde je pro tento seminář vytvořena událost.

Na tento seminář je opět omezený počet míst, tak neváhejte a využijte této příležitosti. Není třeba se obávat, že seminář je jen pro pokročilé ve cvičení pilates, ale je vhodný pro kohokoli :).

Těším se na Vás,

Vaše Dita

Zpět na výpis