Aktuality

Seminář – Dáme si do těla, aneb dvouhodinovka s pilates II

Dita_Studio_Eli_3

sobota 8. 10. 2016 od 13,00 do 15,00

Mám tu pro Vás další jedinečnou možnost, jak si o víkendu zacvičit pilates ve skupině. Tentokrát seminář není zaměřen na určité téma a to z toho důvodu, protože hlubší teorie se zde „přeskočí“. :)

Ale nebojte, teorie během semináře i tak bude dost! Ale na co se konkrétně můžete začít těšit? Na dvouhodinové cvičení pilates. :) Tedy konkrétně je to určeno pro ty, kteří mají chuť si „dát do těla“ i o víkendu. Bude se opravdu cvičit dvě hodiny v kuse, projdeme si celé spektrum pozic a vyzkoušíme jejich různé modifikace, abyste měli představu, jak jinak se daný cvik dá vylepšit.

A pozor – není třeba se obávat obtížnosti. I nováček si zde najde své místo a zvládne to, protože jak je na mých hodinách známo, tak každou pozici se snažím přizpůsobit Vaší kondici a možnostem, takže pro „strach“ a „obavy“ nebude prostor :).

Také budete mít možnost vyzkoušet si různé pozice i na pěnovém válci, který Vám zde bude na semináři k dispozici – některé pozice pak dostávají úplně jiný rozměr.

A po pořádném cvičení bude třeba doplnit energii, kterou si můžeme dočerpat nějakým dobrým pitím nebo dobrůtkou při posezení v kavárně Žirafa (hned vedle studia).

Moc se na Vás těším.

Vaše Dita

Vstupné (2 hodiny praxe): 200,- Kč

  • Kapacita je jako vždy omezena, počet volných míst a rezervaci naleznete v rozvrhu cvičení >>>
  • Vaše místo máte jisté až po zaslání částky 200,-Kč hotově ve studiu nebo na účet – do 10 dní od rezervace. 
    • Číslo účtu pro platbu: 670100-2206449902/6210
    • Variabilní symbol: 08102016
  • Svou registrací potvrzujete, že jste se seznámili se storno podmínkami pro seminář.

 

Zpět na výpis