Aktuality

Seminář – Chodidla a jejich vliv na páteř

StudioEli_Seminar_Chodila_pater_pilates_joga

sobota 5. 11. od 13,00 do 15,00

Chodidla jsou neodmyslitelnou součástí našeho těla. Nejen, že nás nosí celý život, ale také nám pomáhají s chůzí, s během, se stabilitou a obecně s naším pohybem. A tak je třeba jim věnovat dostatečnou pozornost. Ze všech výše uvedených důvodů tak můžeme říci, že chodidla jsou základním kamenem celého těla. Práce s chodidly je důležitá i pro náš správný postoj a tudíž se jejich stav odráží i na stavu naší páteře.

A právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro Vás uskutečnit seminář, kde se naučíte se svými chodidly pracovat. A to nejen z pohledu estetického (haluxy atd.), ale i z pohledu funkčního.

Na semináři se můžete těšit na 2 hodiny cvičení, které budou zaměřeny na práci s Vašimi chodidly a funkčnost celých dolních končetin. Naučíte se, jak vnímat svá chodidla a jak si pomoci od případných bolestí zad nebo hlavy. Celým seminářem Vás budu provázet hlubší teorií, která pro Vás bude velice užitečná z pohledu budoucího domácího využití. :-) Ale teď to nejdůležitější, celé dvě hodiny budete mít možnost se naučit, jak se svými chodidly pracovat a všechny cviky, které budete potřebovat. Vyzkoušíte si nové pomůcky, které jsou potřeba k provedení většiny cviků. K pomůckám dostanete také vysvětlení, a to proč a jak danou konkrétní pomůcku využívat.

Tento seminář je určen naprosto pro všechny. Ať už máte chuť se jen naučit něco nového, nebo máte konkrétní problémy a rádi byste je odstranili.

Jako po každém našem společném semináři se pak odměníme dobrou kávou nebo jinou dobrůtkou v nedaleké kavárně Žirafa.

Moc se na Vás všechny těším,

Vaše Dita

 

 

Zpět na výpis