Aktuality

Rezervace a rezervační systém

Jak fungují rezervace na lekce cvičení

Lekce si můžete rezervovat přes rezervační systém zde >>

  • rezervovat lekci si můžete přes rezervační systém (dále jen RS), který znáte a máte na něm už vytvořený účet (nebo si ho vytvoříte)
  • registrace na lekci je možná tehdy, když budete mít nabitý kredit na svém účtu v minimální hodnotě rezervované lekce
  • pokud máte nárok na studentskou nebo seniorskou slevu, zařadíme Vás do skupiny “ Senior (+student)“, která Vám umožní rezervovat lekce se slevou (v tom případě nám pošlete na email doklad, která Vás ke slevě opravňuje)

Jako bonus pro Vás: pokud si od 11. 5. do 20. 5. 2020 nabijete na svůj účet kredit v minimální hodnotě 1 000,- Kč a více, dostanete od nás navíc kredit v hodnotě 100,- Kč. Bonus se nevztahuje na převádění permanentek, ale samozřejmě si můžete kredit nabýt jak převodem z permanentky, tak novou platbou :-).


Pokud nechcete využívat účet a lekce si rezervovat, nemusíte – pokud 1 hod před začátkem lekce v RS uvidíte, že je na lekci volno a lekce se koná, přijďte a lektorce zaplatíte lekci v hotovosti na místě (nelze s permanentkou).

Kredit je možné nabít:

a/ buď převodem částky na účet studia

›  pošlete částku na účet studia 670100-2214137140/6210 a do předmětu napíšete Vaše jméno – až obdržíme vaši platbu, kredity Vám na účet připíšeme

› pokud budete čerpat zvýhodněné studentské nebo seniorské vstupné, tak i ke jménu dopíšete „S“ a na email nám pošlete kopii dokladu, který Vám umožňuje slevu čerpat a my Vás zařadíme do *zlevňovací skupiny

EDIT b/ od 14. 5. funguje nabíjení kreditů na lekce přes „obchod“ – online si zakoupíte kredity pro účely rezervace na jednotlivé lekce – odkaz najdete hned na úvodní stránce RS; v rámci > balíčku AKCE < máte zohledněnou aktuální akci platnou do 20. 5. 2020 (1000,- + 100,- – info o akci viz výše v tomto článku).

› pokud budete čerpat zvýhodněné studentské nebo seniorské vstupné, tak i ke jménu dopíšete „S“ a na email nám pošlete kopii dokladu, který Vám umožňuje slevu čerpat a my Vás zařadíme do *zlevňovací skupiny

c/ hotovost předáte Eli ve studiu, do 24 h Vám ji převede na kredity; ostatní lektorky hotovost pro kreditní systém nepřebírají

d/ Vaše lekce na permanentce Vám převedeme na kredity – zvěte se Eli už teď a ona s Vámi převod vyřeší i online


Pokud máte například permanentku na 10 vstupů za 1000,- /jeden vstup za 100,-/ a na permanentce máte ještě 10 volných vstupů, Eli Vám nahraje na Vás účet v systému hodnotu 1100.- Kč – aby to odpovídalo Vašim 10 nevyčerpaným vstupům. Vstupy na permanentce lze dále čerpat jen přes RS – převedením na kredit.


Slevy: 

  • akce 11.-15.5.2020 1 000,- a výš + 100,- (viz výše)
  • o 20,- / 30,- Kč nižší cena pro 60 / 90 minutové lekce pro kreditový systém
  • o 15 % nižší cena pro studenty a seniory – sleva se odečítá z cen pro kreditový systém
  • o 20,- / 30,- Kč nižší cena pro 60 / 90 minutové lekce pro studenty a seniory pro platby lekcí bez kreditu

Odhlášení z lekce je možné maximálně 3 hodiny předem. Přihlašování na lekci přes RS jde nejpozději do 15  min před začátkem lekce a pokud se lekce koná (= nejpozději hodinu před plánovaným začátkem lekce je lekce v rozvrhu viditelná).

Účet a kredit platí pouze pro jednu osobu.

Minimální počet rezervací pro uskutečnění její lekce je uvedený u každé lekce v rozvrhu RS.


Pokud se ještě necítíte, abyste navštěvovali veřejné skupinové lekce (a je to v pořádku :-)) a nebo pokud nejste fit a zdraví, stále s Vámi cvičíme i online přes aplikaci Zoom – i online lekce jsou v RS a je třeba se na ně přihlásit. Více info o aplikaci Zoom >>


Prosíme, seznamte se s informace, jak je nyní upraven provoz studia a v jakých možnostech fungujeme >>


S veškerými dotazy a převody se obracejte na Eli, která Vám velmi ráda poradí. Ostatní lektorky tyto záležitosti nevyřizují.

Kontakt na Eli:
M: 777345782
E: info@studioeli.cz

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte a ozvěte se. ~ Jsme tu po Vás.

Ceník cvičení >>

 studio-eli-rezervacni-system-cviceni-lekce

Zpět na výpis