Aktuality

Podzimní rovnodennost

podzimni_rovnodennost-studio-eli-atrologie-priroda-podzim-oslava-ritual
Dnes (15:31) nastává podzimní rovnodennost a začíná astronomický podzim, který nám přináší postupné zklidňování a obracení pozornosti více dovnitř.
Slunce vstupuje do znamení Vah a tak nás čeká i období bilancování, myšlenek, komunikace a vzájemného sdílení.
Je to také čas pro zhodnocení, co se nám povedlo, co funguje a naopak z jakých chyb se máme poučit. Povede nás to do hledání souladu, rovnováhy a harmonie.
Víme, že rovnodennosti a slunovraty patří k jedněm z nejsilnějších dnů v roce. A přináší určitý přechod (konec a začátek).
Zkusme se dnes (o to více) zaměřit na sebe-do sebe .. co potřebujeme pustit ze života (s co nás brzdí a svazuje v minulosti) a tím i vytvořit prostor pro nové (co nám přinese radost, naplnění a zdraví pro další dni a cestu).
Očistu můžeme přenést i do domova a domu (šalvěj, sůl, citrón, ..aj.).
A poděkujme .. přírodě za její dary a zázraky .. a sobě .. a nejen sobě. Poděkujme i za dary, které nám život dává – milé .. i ty nemilé, které nám pomáhají se učit a rozvíjet.
🧘🏼‍♀️
Udělejme si pro sebe chvíli – čas a prostor a k tomu zařaďme pár balančních pozic 🤸‍♀️. I několik minut se počítá a nemusíte /ale můžete/ si k nim přidat 108 pozdravů slunci 😉.
Přivítejme podzimní rovnodennost a využijme jeho transformační potenciál – je to i mega super den pro plnění přání a jejich nastartování.
🙏 

Zpět na výpis