Aktuality

Podzimní rovnodennost

Zítra máme podzimní rovnodennost a začíná astronomický podzim.
To s sebou nese potřebu postupného zpomalování, načerpávání energie a obracení pozornosti více dovnitř.

Je to také čas pro zhodnocení, co se nám povedlo, co funguje a naopak z jakých chyb se máme poučit. Povede nás to do hledání souladu, rovnováhy a harmonie.

Víme, že rovnodennosti a slunovraty patří k jedněm z nejsilnějších dnů v roce. A přináší určitý přechod (konec a začátek).

Zkusme se zaměřit na sebe-do sebe: co potřebujeme pustit ze života (s co nás brzdí a svazuje v minulosti) a tím i vytvořit prostor pro nové (co nám přinese radost, naplnění a zdraví pro další dni a cestu).

Očistu můžeme přenést i do domova a domu (šalvěj, sůl, citrón, aj.) a tím podpořit i proces vnitřní změny.

A poděkujme • přírodě za její dary a zázraky • a sobě • a nejen sobě. Poděkujme i za dary, které nám život dává: milé a i ty nemilé, které nám pomáhají se učit a rozvíjet.

Nejen zítra si dělejme chvíle pro sebe – čas a prostor – pro sebevnímání a nejen pohyb v souladu; i několik minut se počítá.

☀️ Zároveň si si k nim můžete přidat magických > 108 pozdravů slunci <. Třeba společně s námi při zítřejší oslavě ve studiu nebo live ze svých domovů od 17:30 do 20:00 – i s protažením a regenerací & čajovým a sladkým doplněním 🤩.

Přivítejme podzimní rovnodennost a využijme jeho transformační potenciál – je to i mega super den pro plnění přání a jejich nastartování.

Žít v souladu se sebou a s přírodou nám přinese • mnoho benefitů včetně podpory zdraví a • méně starostí a oslabení.

Zpět na výpis