Aktuality

Péče o duši (poradna, semináře a Jakoubkovo loutkové divadlo)

studio-eli-pece-o-dusi

Loutkové divadlo

Milé děti a přátelé divadla, od 11. 11. 2018 pro vás budeme hrát ve Vlašimi.

Pohádka O Knoflíčkovi

Začínáme pohádkou O Knoflíčkovi, která je moc milá a určená pro děti přibližně do věku 8 let. Pohádku doprovázejí krátké písničky, hra na speciální hudební nástroje (určené také pro děti). Samotné texty jsou navržené tak, aby jim byly co možná nejvíce ku prospěchu.

Může se stát, že podle situace a věkového složení dětského publika vložíme do pohádky i nějaké kratičké tělesné cvičení, kterým budou děti doprovázet děj pohádky a nebo, že vymyslíme něco dalšího..:-).

Naším cílem je, aby se děti po představení cítily dobře naladěné, dozvěděly se něco zajímavého, vnímaly ohleduplné a citlivé jednání pohádkových postav a aby si více věřily, třeba i proto, že zvládnou (zcela jistě bez problémů) zahrát na naše hudební nástroje.
Celé představení provází jedinečná atmosféra, ale to už bude spíš na vašem posouzení…

Naše setkání bude trvat cca 45 min.

studio-eli-knoflicek

Termíny vystoupení ve Studiu Eli do konce roku:

Neděle – začátek vždy v 15 a v 16 hod

  • 9. 12. 2018 – PRO NEMOC ZRUŠENO

O Knoflíčkovi: Knoflíček je roztomilý drak, který se nečekaně ocitá ve Veselém království, kde ho v zámecké zahradě náhodou objeví princezna Janinka. A jak to bude dál? To se už nechte překvapit… :-)
Jen vám ještě napovím, že v pohádce bude kromě Knoflíčka a Janinky vystupovat také král, čaroděj, moudrá sova, pirát a princ.

Vstupné: Děti: 40 Kč / Dospělí: 60 Kč

Semináře

Péče o duši I

Zážitkový seminář zaměřený na osobní rozvoj, ze kterého si s sebou odnesete mnoho pozoruhodných poznatků a při kterém se současně budete dobře bavit.

  • Intenzivní vnímání vlastního těla a pocitů prostřednictvím čar a barev
  • Obohacený náhled na Vaše uvažování (možnosti Vašeho růstu, způsoby jakými máte tendenci řešit problémy, co je pro Vás doopravdy důležité apod.)
  • Zobrazení obrazů z nevědomí a nastínění práce s nimi
  • … a to všechno navíc v prima atmosféře :-)

Termíny ve Studiu Eli do konce roku:

Neděle – od 15 do 17 hod

  • 21. 10. 2018
  • 4. 11. 2018

Cena: 250,- Kč

Všechny semináře se hradí převodem na účet. Místa je třeba předem rezervovat – maximální počet účastníků je deset! Rezervace probíhají prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE >>>.

V případě dotazů můžete volat na tel: 608 336 455.

Moje já

studio-eli-lenka-kavalkova

Mým cílem je žít, co možná nejplnější vědomý život. Život, který je oproštěný od naučených stereotypů, nepotřebných vzorců a traumat různého druhu. Takový život, že když se za ním ohlédnu, budu vědět, že jsem skutečně žila – a to tak, jak jsem chtěla…

Nabízím Vám podanou ruku průvodce k Vaší jedinečné cestě a svobodě. Rozvoj Vaší osobnosti (po každém sezení si s sebou něco odnesete – budete mít nad čím přemýšlet a začnete objevovat svoje nové dovednosti), podporu Vaší tvořivosti (arteterapie, artefiletika), celkovou harmonizaci, zlepšování koncentrace a výkonnosti. Můžu Vám být prospěšná i v případě, že se nacházíte v psychospirituální krizi. Pracuji také s energií.

Ve Studiu Eli budu od října pořádat také semináře a budeme zde pro děti hrát loutkové divadlo. :-)

Více informací naleznete na mých stránkách www.poznej-sebe.eu.

Těším se na setkání s Vámi,

Lenka

Zpět na výpis