Aktuality

Meditace, pohyb a dech .. k podstatě našeho bytí

Zní to zvláštně? A právě v této trojkombinaci se skrývá možnost vnímat své fyzické, duševní a emoční prožitky a my se můžeme dostat do stavu čistého vědomí.

Občas se každému z nás může stát, že nás matou vlastní myšlenky, které vedou k nadměrnému úsilí nebo naopak sklonu vyhýbat se výzvám. To vše je spojeno s našimi vzorci jednání a schématy posuzování, které se staly za ty roky podkladem pro naše vnímání. Kdy toto vnímání sebe sama i ostatních je pod vlivem oněch podvědomých omezujících bloků.

Meditace, dech a praktikování ásan či meditace v pohybu otevírají cestu k prožitku bytíbezmyšlenkovitém stavu vědomí, objevujeme spontánnost a zažíváme radost, která není závislá na žádných vnějších okolnostech.

Studio_Eli_Yoga_Joga_Elena_Pacholetova

Pojďte být vědomí, dýchejte, pohybujte se intuitivně a spontánně v daném momentu svobody a zažijte blaženost v každém okamihu bytí.

K tomu Vám dopomohou například pozdravy slunci a jejich opakování. Během tohoto procesu přestáváme jógu *cvičit a splyneme s dechem a pohybem do stavu, kdy se vše děje *SAMO.

Zpět na výpis