Aktuality

KLIK ZA FAIR PLAY – jsme součástí

aktuality-studio-eli-elena-pacholetova-klik-za-fair-play-podpora-iniciativa-pomoc-sport-pohyb

Připojujeme se k podpoře pohybu a k iniciativě, která se snaží, aby sportovní sektor mohl fungovat a tím pohyb podporovat: > KLIK ZA FAIR PLAY <.

Omezení sportu se týká dospělých i dětí. Co bude – bez rozvoje pohybu a služeb, které ho podporují?

Zapojili jsme se do celorepublikové akce, která probíhá od pátku 18. 12. do neděle 20. 12.. A můžete se zapojit také a jednoduše vyjádřit, že pohyb potřebujeme:
👇
A/ Na webové stránce www.klikzafairplay.cz: od pátku do neděle vyplníte jednoduchý formulář (a můžete i zvolit naše studio) – odešlete – potvrdíte v následném emailu svou identitu (aby nebylo možné napadnout, že jsou hlasy-kliky vymyšlené).

B/ U nás ve studiu: můžete přijít v pátek mezi 14 až 16 hod k nám do studia. Ne si zacvičit, ale svou návštěvou vyjádříte podporu potřeby sportu – >klikem (chaturangou) /jen jste limitováni počtem 100 🤣/ – samostatně v prostoru recepce, která neslouží pro cvičení. A jak pro Vás, tak po nás platí: použití dezinfekčního gelu na ruce, zakryté dýchací cesty, 2 metrové rozestupy a 1 návštěvník na 15 m2.

C/ Na instragramu: vyfotíte se v pozici kliku a zveřejníte s označením účtu @klikzafairplay.cz a hastagu #klikzafairplay.cz (opět můžete přidat i @studioelivlasim nebo #studioelivlasim) / pozor: ig profil bez koncovky .cz je nesprávný!). Pokud odešlete i formulář viz bod A/, tak se i Vaše fotka započítá jako 1 klik.

👑 HOTOVO – KLIK/Y 😉

Vyplněný formulář nebo fotku na IG můžete poslat i tehdy, když nedorazíte do studia 😇. Jde o vyjádření podpory pohybu a sportu 🍀. Samozřejmě, že Vás ve studiu moc rádi uvidíme a budeme mít z Vaší návštěvy ohromnou radost 💖.
Návštěvu můžete spojit i s prohlédnutím nebo koupí dárků: vánoční dárkové poukazy, náramky, knihy, kosmetika, cvičící pomůcky .. 🎄🎁.

Letos si už ve studiu společně sice nezacvičíme. A v novém roce s dalšími vládními restrikcemi? Proto Vás prosíme o Vaši pomoc a zapojení, abychom společně mohli pečovat o své zdraví nejen při live lekcích 🙏.
Jde o podporu celého sportovního odvětví a všech sportovišť 👍.

Moc Vám předem děkujeme – ať už při setkání ve studiu a nebo na dálku k Vám domů a počítači.

Vaše Studio ♥ Eli

Zpět na výpis