Aktuality

Náš jedinečný přístup a koncept pro Vás

studuio-eli-elena-pacholetova-vlasim-sal-mandala-jedinecne-sluzby-joga-masaze-pilates-nutrnicni-terapie-metamorfni-technika-lymfotaping-kineziotaping-feng-shui-mandala

Naše harmonizační mandala se srdcem z karneolu, na zakázku ručně ztvárněná Ivou Švajcrovou, už nás provází a podporuje od začátku fungování studia ❤️.

A samozřejmě, že největší podporou jsme si sami sobě 🍀. Najít v sobě pro sebe vnitřní sílu a oporu je základ pro to, abychom zvládali vnější vlivy, které s námi občas pořádně zamávají.

Ustát uvnitř samých stálé turbulence z okolí není vždy lehké, ale je to možné. Víme, že každý má v sobě ten potenciál 💫.

A > I < to je záměrem a posláním našich služeb pro Vás a Vaše zdraví ▶️: abyste v sobě objevovali a podporovali největší hybnou a hojící energii pro to, abyste se cítili skvěle na celém těle a i uvnitř něj. A i v náročných chvílích vnímali, že zvládnete kroky, které potřebujete udělat – proto, aby Vám bylo zas dobře / ještě lépe a byly jste v souladu se sebou.

A jsme tu právě > I < pro chvíle, kdy potřebujete dodat podporu, pomocnou ruku, když potřebujete pomoc ať už na fyzické nebo emoční nebo psychické linii.

Je super s Vámi zažívat, jak se při a po smíváte, bolest a trápení odezněly nebo se zmírnily, tělo Vám funguje, mysl máte zklidněnou, jste uvolnění, silní, plně a výživně dýcháte a prožíváte radost ze života 💚.

A tak ve společných chvílích nastartováváme to, abyste si i mimo podložku/masérský stůl, židli, ap. tvořili život, jaký si z hloubi srdce a duše a těla přejete 🔥.

Samozřejmě jsme tu pro Vás, > I < když si chcete věnovat čas a prostor pro podporu svého zdraví a celkové kondice, když se cítíte skvěle – a pak se cítíte ještě skvěleji 🤗.

nabidka-sluzeb

Ps: a jak na to❔:
~ na veřejné skupinové lekce ve studiu: rezervujte se online přes rezervační systém (odkaz v BIU)
~ na individuální nebo firemní lekce podle Vašeho výběru – pište na email info@studioeli.cz
~ masáže, kineziotaping, lymfotaping, metamorfika a feng shui – také na email info@studioeli.cz
~ nutriční terapie: simca@studioeli.cz.

Jsme tu pro Vás ~ pro všechny Vaše chvíle a prožitky – ať už se cítíte jakkoli.

Od srdce ♡ Vaše SE

Zpět na výpis