Aktuality

Seminář – Jak na bolesti hlavy pomocí pilates

pilates_migrena

Sobota 5. 12. 2015 od 9,00 do 11,00 hod

Trápí Vás časté bolesti hlavy nebo dokonce až migrény? Saháte vždy při prvních příznacích po nějaké tabletce, která příznaky utlumí? Rádi byste se zbavili bolesti hlavy i bez této „berličky“? Tak to je tento cvičící seminář určen právě Vám :).

Na tomto dvouhodinovém semináři Vás naučím, jak vnímat správně své tělo a umístění bolesti, Také si řekneme, proč bolesti hlavy vznikají a z jakého důvodu. Povíme si o různých variantách provádění pozic, které nám při odbourávání bolestí pomáhají. Při provádění pozic, aby měli správný účinek odstranění této bolesti, je třeba zaměřit se ještě více na dech, díky kterému naše tělo funguje, zásobuje naše orgány kyslíkem a svaly pracují mnohem lépe.
Řekneme si i o tom, kdy je vhodné cvičit tyto dané pozice, ať už ráno, přes den nebo večer, ale také i z pohledu rozjíždějící se bolesti hlavy:).
Po semináři na Vás bude čekat malé pohoštění a pro zájemce i konzultace ohledně cvičení zdarma. :)

V případě zájmu si své místo, prosím, rezervujte pomocí formuláře zde na konci stránky a nebo přes registraci na fcb studia, kde má tento seminář vlastní událost. :)

Na tento seminář je opět omezených počet míst, tak neváhejte a využijte této příležitosti. Není třeba se obávat, že seminář je jen pro pokročilé ve cvičení pilates, je vhodný pro kohokoli. :)

Těším se na Vás.
S přáním krásného dne Dita Reitschlägerová

Ohlasy klientek po semináři:

Marie Krejčová napsala: Děkuji za krásně strávené toto sobotní dopoledne s přednáškou a cvičením Pilates s Ditou, bylo to velmi pěkné a zajímavé.

Zpět na výpis