Aktuality

Do dalšího roku jsme nabrali

Ano, nabrali a máme z toho obrovskou radost!

Studio_Eli_Yoga_Joga_bakasana

Do dalšího společného působení studia jsme pro Vás  „přibrali“ nové lekce:

1/ pilates pro začátečníky i těhotné

  •  každé úterý 8:00 – 9:00 / s Ditou
  • Nikdy jste necvičili ale moc rádi byste to vyzkoušeli? Nebo se jen po dlouhé době bojíte začít rovnou cvičením na klasické hodině? Tak přesně pro Vás je tu hodina pilates pro začátečníky. Hlavním cílem je především naučit se správně dýchat, protože v pilates je dýchání úplně jiné než jste v běžném životě, a je třeba ho trénovat. Dále se postupně naučíte provádět všechny základní pozice v pilates od nejjednodušších úrovní až po složitější. Největší přidanou hodnotou této hodiny ale bude dobrý pocit z toho, že jste se rozhodli postupnými krůčky začít své tělo opečovávat.
  • Lekce je vhodná i pro těhotné od druhého trimestru.

2/ cvičení dětí s rodiči (od 6 do 12 měsíců)

  • každé úterý 9:15 – 10:00 / s Katkou J.
  • Cvičení už od nejranějšího věku stimuluje tělesný i duševní vývoj dítěte, můžete při něm navázat spoustu kontaktů jak mezi rodiči, tak mezi dětmi samotnými a je to příjemné zaměstnání dítěte během dne. Pohyb dítěte podporuje a posiluje vývoj kosterních svalů, zlepšuje fyziologické funkce (dýchání, krevní oběh, spánek, chuť k jídlu) a správné držení těla.
  • Lekce budou probíhat 45 minut: 30 minut bude cvičení zaměřeno na děti a 15 minut na rodiče. Součástí lekce bude i relaxace, hraní a čas pro dotazy. Společně budeme pracovat na zdravém psychomotorickém vývoji dítěte, zpívat, hrát drobné společenské hry a učit se říkanky a básničky.

3/ jemná dopolední jóga

  • každou sobotu 9:00 – 10:00 / s Katkou K. a Zuzkou (střídání lektorek)
  • Máte rádi jemné formy cvičení nebo byste chtěli do svého aktivního způsobu života zařadit kompenzační cvičení? Jemná jóga uspokojí vaše potřeby. Na lekcích si v pomalém tempu protáhnete a uvolníte svaly a rozhýbáte páteř ve spinálních cvicích. Posílíte si centrum těla – hluboký stabilizační systém (svaly pánevního dna a svalů břicha) a zároveň odstraníte únavu z vašeho těla. Lekce jsou zaměřené na důkladné nenásilné procvičení některých ásan, protažení, relaxaci.

4/ meditace

Všechny lekce, časy i možnost rezervace (včetně storno podmínek) najdete v rozvrhu a rezervačním systému >>>.

Věříme a doufáme, že si nové lekce oblíbíte minimálně stejně tak hodně, jak ty stávající. :-)

Těšíme se na všechny. ♥

Tým Studia Eli

Zpět na výpis