Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Aktuality

Benefiční jóga

den zvirat 22

DOMOV – není běžná a samozřejmá součást života. Kdo poznal chvíle bez domova, ví, jakou hodnotu a léčivou sílu má domov.

❤️‍🩹

Opřetický útulek Naděje pro čtyři packy, který má pod svými křídly zvířata, kteří o domov přišli a nebo ho vůbec nezažili.
Natálka s Danem dávají pejskům a kočičkám šanci na nový nebo pro některé první opravdový domov; resp. i ty chvíle, kdy jsou chlupáči u nich, jsou pro ně plněné lásky, péče a pomoci 💚🍀.

Ve ČTVRTEK 6. 10. (ohlášený posun) – v návaznosti na DEN ZVÍŘAT (4. 10.) – pořádáme benefiční lekci jógy & celý výtěžek pošleme právě pro zvířata v opřetickém útulku 🐾🐾.

🫶 jóga bude probíhat od 18:00 do 19:00

– ve studiu
– s live přenosem přes Zoom do Vašich domovů – pokud byste chtěli pejsky podpořit a nevychází Vám návštěva studia nebo daný čas (lekce bude se záznamem, takže si můžete zacvičit později)

Rezervovat lekci si můžete jak přes rezervační systém, tak i přes email info@studioeli.cz.

Moc se na Vás s Eli těšíme.

Vaše ♡ SE

Zpět na výpis