Aktuality

Aromaterapie nejen pro letní dny

studioe-eli-nobilis-tilia-leto-aromaterapie-prirodni-kosmetika-bio-kosmetika-cruelty-free-etericke-oleje-sila-prirody

Máme pro Vás další várku přírodních aroma tipů nejen pro letní dny.

📍 Po výletech a túrách, kdy můžeme cítit namožení nohou, je skvělým řešením aromatická koupel pro unavené nohy: 3 kapky Levandule Spaik + 3 kapky Rozmarýnu + 2 kapky Citronu + 1 kapka Hřebíčku – éterické oleje přidáme do 1 polévkové lžíce hydrofilního oleje a nalijeme do 8 litrů teplé vody.

📍 Na oděrky, drobné rány a puchýře použijeme pár kapek Tea Trea a Levadnule.

📍 Při cestách s výskytem zvýšeného množství bakterií využijeme olejíčky Eukalyptus (Radiata nebo Glubulus) a Tea Trea, které nakapeme na papírový kapesníček a inhalujeme.

📍 Na cestování a střevní a žlučníkové potíže se hodí Tymián a Máta (podle specifikací lze použít Citrónovou, Kadeřavou nebo Peprnou).

📍 Když nás rozbolí svaly, tak díky éterickým olejům připravíme úžasný masážní olej: 10 kapek Eukalyptu (Globulus) + 5 kapek Levandule + 5 kapek Rozmarýnu + 2 kapky Máty – přidáme do 30 ml mandlového oleje.

Přejeme Vám letní dny a chvíle ve zdraví 🍀.

~ Zdroj info v knize Aromaterapie podle ročních období od Adély Zrubecké.

studio-eli-nobilis-tilia-kniha

Před použitím oleje se ujistěte, zdali konkrétně pro Vás není kontraindikovaný: těhotenství, děti, krevní tlak, horečka, srdeční problémy, ap.

Kvalitní přírodní složení je základ pro to, aby účinky olejů zafungovaly a navíc jsem si tělo synteticky nezanášeli.

Pokud máte dotazy, ozvěte se nám. Certifikovanou přírodní a bio kosmetiku Nobilis Tilia Nobilis Tilia nabízíme k prodeji a objednání i u nás ve studiu.

Zpět na výpis